EKSKLUZYWNY DOM /OSIELSKO/SPRZEDAŻ

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 360 000 PLN, Pow. 289 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
289 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Osielsko
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
996622
Powierzchnia działki:
1 500 m2
Cena za m2:
4705.88 PLN
KONTAKT : IWONA FRYSZKOWSKA 666 167 722

POLECAM Z PEŁNYM PRZEKONANIEM nowoczesny wolnostojący  dom DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA ! USYTUOWANY W OSIELSKU , WYBUDOWANY w klasycznej bryle i  eleganckim wykończeniem  elewacji. CECHĄ  wyróżniającą  POSESJĘ są DUŻE  PRZESZKLENIA , KTÓRE  doświetlają wnętrze ORAZ  łączą dom z dużym ogrodem.
POWIERZCHNIA DOMU to aż 289 m  ( 7 POKOI !)
POWIERZCHNIA OGRODU - 1500 m 2.
STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTY DO WŁASNEJ ARANŻACJI.

STREFA DZIENNA TO    ELEGANCKI I DUŻY  SALON Z PANORAMICZNYMI PRZESZKLENIAMI , KTÓRY POMIEŚCI wygodne kanapy i kino domowe. PRZY WILLI  TARAS -doskonałe miejsce DO relaksu.  SALON POŁĄCZONY Z PRZESTRONNĄ JADALNIĄ. KUCHNIA OTWARTA Z DUŻYM OKNEM  I WYSPĄ !!!
NA PARTERZE znajduje się dodatkowy POKÓJ Z ŁAZIENKĄ !
Z  HOLU  WCHODZI SIĘ  DO części  gospodarczej- KOTŁOWNI oraz DUŻEGO GARAŻU..
 STREFA NOCNA   usytuowana JEST  na piętrze.
SYPIALNIA  TO APARTAMENT  z wygodną ŁAZIENKĄ oraz GARDEROBĄ.  DODAKOWO TRZY POKOJE ,PRALNIA oraz POKÓJ KĄPIELOWY  (ustawne oraz dobrze doświetlone)
ZASTOSOWANO  OGRZEWANIE GAZOWE  we wszystkich pomieszczeniach z garażem włącznie ( W CENIE DOMU RÓWNIEŻ PIEC GAZOWY!)
OPCJONALNIE BASEN PODGRZEWANY PRZEZ POMPĘ CIEPŁA !

DOSKONAŁA LOKALIZACJA I INFASTRUKTURA :
blisko szkoła, basen, Galeria Osielsko oraz przystanek autobusowy. 
OKOLICA BARDZO EKSKLUZYWNA !!!
CENA : 1360 000 zł

POLECAM I SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !
Iwona FRYSZKOWSKA
APARTAMENT
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail