Wyjątkowy DOM ogród STAW kaskada panorama! GRATKA

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
699 000 PLN , Pow. 136 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
136 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Płytnica
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
504251
Powierzchnia działki:
1 610 m2
Cena za m2:
5 140 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
Tel: 508-332-248

Oferta dotyczy wyjątkowej nieruchomości, na którą składa się urokliwy dom o powierzchni 136mz garażem, na działce o powierzchni 1610m2, z fantastycznym widokiem na dolinę rzeki Gwdy oraz dopracowany z ogromną starannością - ogród ze stawem. 

Nieruchomość znajduje się w zacisznej i spokojnej miejscowości Płytnica, w powiecie złotowskim - 20 kilometrów od Piły, w niedużym skupisku zabudowy jednorodzinnej, wśród lasów, w malowniczym sąsiedztwie rzeki Gwdy.

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest urozmaicony, ze spadkiem w kierunku ogrodu, stawu, a dalej doliny. Na uwagę zasługuje wyjątkowa aranżacja zieleni na skarpach. Kaskada wodna wraz z obłożonymi wokół kamieniami o kształtach nieregularnych, tworzy niezapomniany nastrój i swoisty mikroklimat. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania oraz korzystania z możliwości, jakie daje pobliska rzeka Gwda (na przykład spływy kajakowe).

Media: nieruchomość jest wyposażone w media - zasilanie elektryczne, woda z własnego ujęcia na działce, system nawodnienia obszarów zieleni.

Dom piętrowy o ciekawej i charakterystycznej bryle (z garażem wbudowanym), dachem wysokim, dwoma tarasami i utwardzonym kostką granitową miejscem na grill. 

Układ domu jest przestrzenny, spełniający wysokie wymagania, gotowy do zamieszkania

CENA OKAZYJNA!

!!!Zapraszam na prezentację!!!


 


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail