Dom w spokojnej okolicy, działka 2100m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
349 000 PLN , Pow. 90 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Pordenowo
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
699836
Powierzchnia działki:
2 100 m2
Cena za m2:
3 878 PLN
Kontakt: 533 850 700

NA SPRZEDAŻ!

Urokliwy dom, w spokojnej i malowniczej miejscowości Pordenowo, położony na obszarze Wielkich Żuław Malborskich na działce ok. 2100m2. Dom ma powierzchnię ok. 90m2, jest również możliwość wykorzystania przestrzeni na poddaszu, na którym znajduje się małe pomieszczenie z balkonem. Dolne piętro domu składa się z kuchni z jadalnią, sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki, przedsionka. Przed wejściem znajduje się ganek, gdzie można wypić kawę o poranku. W domu znajduje się ogrzewanie gazowe.

Na działce znajduje się budynek gospodarczy ok.51m2 z kurnikiem oraz podwójny garaż z kanałem samochodowym ok.45m2. Ciszę i spokój zapewnia brak bliskiego sąsiedztwa, jedynym towarzystwem domu są rozległe pola zapewniające piękne widoki przy zachodzie słońca.


Zapraszam do obejrzenia domu oraz do kontaktu w razie pytań.

533 850 700
Roksana Polacka
Nieruchomości Apartament


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail