Klimatyczna posiadłość pod Bydgoszczą

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 743,70 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 20
  • Lokalizacja : Prądocin
  • Rok budowy : 1900
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : 823403
  • Powierzchnia działki : 10 295 m2
  • Cena za m2 : 4840.66 PLN

Zapraszam do Prądocina pod Bydgoszczą do niezwykłej posiadłości  o powierzchni 743,7m2 składającej się z dworku z czerwonej cegły oraz 2 innych budynków o wielofunkcyjnym przeznaczeniu.Całość nieruchomości jest posadowiona na 10295 m2 działce otoczonej lasem.
Główny dom - dworek o powierzchni mieszkalnej 200 m2, na którą składa się 10 pomieszczeń ze stylowym salonem, jadalnią z której wychodzimy do kwitnącego ogrodu zimowego. Na piętrze dworku jest galeria,  a z niej dostęp do sypialni, gabinetu i łazienek.
Do głównego domu przylega piętrowy budynek z piękną werandą,tarasem, garażem. Ciekawostką jest kuchnia z rustykalnym piecem chlebowym. W tym budynku jest kotłownia ze sterownikami pompy ciepła i piecem olejowym, jest też instalacja do uzdatniania wody. Piętro to 2 mieszkania, sauna i centrum wellness.
3 budynek to miejsce na duży warsztat i 100 - metrowe poddasze.
Posiadłość otoczona jest  prowadzonym ze znawstwem ogrodem, a na jej teren wjeżdżamy leśną drogą, ponieważ nieruchomość graniczy z 20 - hektarowym lasem.
Ta oferta sprzedaży tej przepięknej, pod bydgoskiej posiadłości kierowana jest do ludzi z klasą, potrafiących docenić uroki i komfort jej posiadania.
To nieruchomość dla ludzi biznesu, można tu prowadzić różną działalność i jednocześnie mieszkać w luksusowych warunkach w doskonałych wnętrzach.
A więc  do spotkania z właścicielami  w Prądocinie - czekam na Państwa telefony Joanna 660 244 424


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.