Działka z domkiem murowanym w Przyjezierzu

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
220 000 PLN , Pow. 163 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
163 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Przyjezierze
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
638548
Cena za m2:
1 350 PLN
Przedstawiam Państwu domek murowany 90m2 nad jeziorem w miejscowości Przyjezierze

Domek murowany typu bliźniak piętrowy z poddaszem posiadający księgę wieczystą, bardzo zadbany i umeblowany. Na działkę jest możliwość wjazdu samochodem oraz przy nieruchomości są liczne miejsca parkingowe. Powierzchnia działki wynosi 164m2. Na piętrze domu znajdują się dwa duże pokoje oraz  taras. Poddasze użytkowe z możliwością zagospodarowania. Działka zostaje w pełni umeblowana.


Działka znajduje się zaledwie 400m od głównej plaży jeziora Ostrowskiego, w pobliżu liczne restauracje, sklepy i atrakcje. Malownicze miejsce w krainie lasów i jezior.

Zapraszam na prezentacje,

Kontakt 798-857-383


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail