Działka z domkiem murowanym w Przyjezierzu

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
210 000 PLN, Pow. 164 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
164 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Przyjezierze
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
638548
Cena za m2:
1280.49 PLN
Przedstawiam Państwu domek murowany 90m2 nad jeziorem w miejscowości Przyjezierze!

Domek murowany piętrowy z poddaszem posiadający Księgę Wieczystą , bardzo zadbany i umeblowany. Na działkę jest możliwość wjazdu samochodem oraz przy nieruchomości są liczne miejsca parkingowe. Powierzchnia działki wynosi 164m2 , dzięki licznym na sadzeniom wzdłuż płotu mamy dużą prywatność. Na piętrze domu znajdują się duże dwa pokoje oraz własny taras . Poddasze użytkowe z możliwością zagospodarowania na kolejny pokój .


Działka znajduje się zaledwie około400m od głównej plaży jeziora Ostrowskiego , w pobliżu liczne restauracje, sklepy i atrakcje. Malownicze miejsce w krainie lasów i jezior .

Zapraszam na prezentacje,Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail