Zobacz Dom w 21dni - to możliwe!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
380 000 PLN , Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Przyłęki
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
772030
Cena za m2:
5 429 PLN
kontakt:  Maciej Brzeski tel. 798339773
Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - proponujemy budowę domu w ekspresowym tempie. Gwarancja ceny i terminu , nawet 21 dni od przygotowania płyty fundamentowej. Proponowany dom mieści się w ramach programu "dom na zgłoszenie". Konstrukcja modułowa zapewnia bardzo szybki montaż przygotowanych modułów w wytwórni. Powyższa cena dotyczy stanu deweloperskiego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta domów firmy HAUSFORMATOR.
Z naszym kuponem rabatowym dostajesz 2% upustu, dodatkowo przy wyborze ekspresowej formy sprzedaży - dodatkowy rabat 2%. Gwarancja ceny i terminu.!
Mamy w ofercie całą gamę projektów od 35 do 70m2 ( z poddaszem użytkowym daje ok 100m2 powierzchni mieszkalnej) , a nawet 160m2 jako projekt indywidualny. Istnieje możliwość zamówienia wykonania "pod klucz" Jeśli zdecydujesz się na proponowana lokalizację Możesz mieć dom jeszcze w te wakacje ! Na działkę są wydane warunki zabudowy.
Zapraszam do kontaktu i polecam.!!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail