Dom w zabudowie szeregowej/ogród/garaż/Siechnice

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
610 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 150 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Siechnice
  • Rok budowy : 2011
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : 866445
  • Powierzchnia działki : 210 m2
  • Cena za m2 : 4066.67 PLN

Dorota tel:533 620 660

Polecam sprzedaż domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej,składającego się z trzech kondygnacji.

Parter :
- salon z kuchnią, łazienka, wyjście do ogrodu.
Piętro :
- pokój od strony ogrodu
- pokój z dużym balkonem z nowoczesnymi barierkami ze stali kwasoodpornej zabezpieczającej przed korozją nawet w przypadku uszkodzeń mechanicznych.
- łazienka w pełni wyposażona: prysznic, wanna, ubikacja, bidet, podwójna umywalka z szafkami i lustrami, oświetlenie.
Poddasze
- 3 pokoje
- łazienka
Do nieruchomości przynależą 2 miejsca parkingowe bezpośrednio przed wejściem, monitorowane kamerami zewnętrznymi z ciągłym zapisem.
Powierzchnia każdej kondygnacji 50 m2 , razem 150 m2.
Powierzchnia ogólna z ogrodem 210 m2.

Ściany wykonane z ceramiki ( Porotherm ) o grubości 24cm. ocieplone styropianem o grubości 17cm.
Stropy Teriwa,
Dach wielospadowy kryty dachówką ceramiczną grafitową, ocieplony 20cm. wełny mineralnej wraz dodatkowo 35 cm wełny na suficie podwieszanym,
Stolarka okienna z 5-cio komorowych profili okiennych z szybami dwukomorowymi – trzyszybowymi o obniżonym współczynniku przenikania ciepła U=0,7 W/m2 .
W porównaniu ze standardowymi oknami, zamontowane okna zapewniają dwukrotnie mniejsze straty energii cieplnej oraz mniejsze nagrzewanie się pomieszczeń w okresie letnim.
Rolety okienne – dodatkowo wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne dodatkowo zmniejszające straty ciepła i dające ochronę przed słońcem w lecie. Komfort obsługi rolet zapewnia sterowanie elektryczne każdej rolety.
Sieć telefoniczna, internetowa i RTV doprowadzona została do każdego pokoju w każdym mieszkaniu dając możliwość podłączenia odbiorników w dowolnym miejscu mieszkania.
Sieć RTV – posiada anteny zewnętrzne lokalne i satelitarne oraz wyposażona jest we wzmacniacze sygnału. Dzięki temu możliwy jest bezpośredni odbiór telewizji po podłączeniu tunera TV czy telewizji bez konieczności instalacji dodatkowych anten zewnętrznych. Zastosowane wzmacniacze zapewniają wysoką jakość odbieranego sygnału.
Sieć elektryczna wykonana została w sposób umożliwiający podłączenie odbiorników w dowolnym miejscu każdego lokalu i zabezpieczona przed porażeniem prądem. Każdy pokój posiada 4 – 6 gniazdek prądowych.

Tynki wewnętrzne wykonane z zaprawy cementowo – wapiennej.
Podłogi pokryte płytkami gresowymi z ogrzewaniem podłogowym,
Ogrzewanie – zastosowano indywidualne ogrzewanie piecami dwufunkcyjnymi z wewnętrzna komorą spalania, zamontowanymi w łazienkach. Indywidualne ogrzewanie z automatyką pokojową umożliwia dostosowanie komfortu cieplnego do upodobań każdego użytkownika i znaczne oszczędności energii cieplnej. Dodatkowo na parterze w salonie zamontowany jest nowoczesny kominek z płaszczem wodnym zintegrowany z ogrzewaniem piecem gazowym. Ciepło z kominka ogrzewa zatem wodę użytkową jak i dostarczane jest do instalacji centralnego ogrzewania. Dostarcza to dodatkowych oszczędności na ogrzewanie domu.
Schody wewnętrzne zostały wykonane w nowoczesnym wykończeniu. Schody pokryto gresowymi płytkami i zamontowano nowoczesne barierki ze stali kwasoodpornej.

Teren wokół budynków został utwardzony kostką brukową i zagospodarowano teren zielony do zabaw dla dzieci.
Dodatkowo wybudowane są dla osób chętnych garaże z poddaszem na własne potrzeby (dodatkowy koszt 45 tys,)
Teren przy budynkach jest monitorowany co zwiększa bezpieczeństwo od kradzieży i włamań.
W cenie udziały drogi dojazdowej na posesję oraz teren wspólny do zagospodarowania np.plac zabaw.

Zapraszam na prezentację
Dorota tel:533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.