Dom na sprzedaż w otoczeniu ciszy i zieleni

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
298 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 120 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Słupia pod Bralinem
  • Numer oferty : 449110
  • Powierzchnia działki : 0,26 m2
  • Cena za m2 : 2483.33 PLN

OPIEKUN OFERTY MARTA 798-857-365

Witam serdecznie,jeżeli szukasz miejsca w którym panuje cisza,błogi spokój,lubisz wiejskie klimaty to ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie.Domek zakupiony był przez właścicieli jako miejsce do spotkań,relaksu wśród zieleni ale klimat tak wciągnął właścicieli,że postanowili zamieszkać na stałe.Miejscowość Słupia mieści się ok.6 km. od Sycowa,dojazd do Kępna w którym znajduje się wiele sklepów,szpital,basen zajmuje ok.15 min.jak również blisko jest do Kobylej Góry gdzie mieści się zalew i mikro klimat.Dom położony na działce wśród wielu roślinności-krzewy,kwiaty,rośliny i drzewka ozdobne.

Dom ogrzewany jest piecem na ekogroszek,nie ma wilgoci,strych można zaadoptować na pokoje.Na posesji znajduje się stodoła która ma ok.120 m2,świetnie nadająca się na halę do produkcji mebli lub innej działalności.Działka ma 0,26 ar,sąsiedzi mili,uczynni,nie konfliktowi.Zdjęcia i opis nie oddają tego co jest w rzeczywistości.Przyjedź i poczuj tę ciszę mój drogi kliencie.Zapraszam serdecznie!!!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I NA PREZENTACJĘ

MARTA 798-857-365

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.