Dom w Somoninie [180m2] KASZUBY

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
690 000 PLN, Pow. 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Somonino
Rok budowy:
1982
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
480657
Powierzchnia działki:
1 149 m2
Cena za m2:
3 450 PLN
Dzień dobry, przedstawiam państwu niesamowity dom w którym drzemie ogromny potencjał adaptacji przez nowych właścicieli.
Dom znajduje się w spokojnej malowniczej wsi na Kaszubach jaką jest Somonino w niedalekiej odległości od jeziora. 

Dom składa się z 3 kondygnacji:

  1. Bardzo duża piwnica gdzie zlokalizowana jest kotłownia, pralnia oraz garaż na 2 samochody.

  2. Parter - mieszkanie w skład którego wchodzą 3 pokoje - obecnie wynajmowane (umowa najmu na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia)

  3. Pierwsze piętro - mieszkanie w skład którego wchodzą 3 pokoje (widoczne na zdjęciach).

Mieszkania łączy wspólna klatka schodowa, każde mieszkanie zamykane jest na klucz i działa jako niezależne. 

Dom otoczony jest dużym, zadbanym ogrodem, na terenie którego znajduje się pomieszczenie gospodarcze, służące do przechowywania artykułów ogrodniczych. 

Budynek jest ocieplony, dach posiada możliwość przerobienia na spadzisty a  miejsce powstałej przestrzeni można zagospodarować jako strych (obecni właściciele konsultowali już tą kwestię z architektem). 


Dom obecnie ogrzewany jest centralnie piecem węglowym, istnieje możliwość  przyłączenia gazu oraz zainstalowania ogrzewania gazowego. 
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail