Sprzedam dom w atrakcyjnej cenie!

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
390 000 PLN , Pow. 126 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
126 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Starogard Gdański , Murarska
Rok budowy:
2013
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
502854
Powierzchnia działki:
188 m2
Cena za m2:
3 095 PLN
Kontakt: 662 035 771
Paula Łobos 

Oferuję dom bliźniak wybudowany w 2013r w bardzo atrakcyjnej cenie.   
W spokojnej lokalizacji Starogardu Gdańskiego z łatwym dostępem w każdą część miasta.  Dom ten na parterze ma pokój oraz pomieszczenie gospodarcze na pietrze dwa jasne pokoje, duży balkon, kuchnie i łazienke.
Budynek jest podpiwniczony. Cały ocieplony, styropianem 12stką na podłogach są panele oraz płytki, ogrzewanie centralne. Bardzo niskie koszty eksploatacji. 

Inwestycja z potencjałem zapraszam
Paula Łobos 
Apartament nieruchomości odział Pomorski

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail