Okazja! Na sprzedaż dom przy ulicy Lubichowskiej!

lokalizacja: Starogard Gdański, Lubichowska

409 000 PLN

2 130 PLN / m2

Opis nieruchomości

Okazja! Na sprzedaż dom przy ulicy Lubichowskiej!

Duży dom wolnostojący z ogrodem w dobrej lokalizacji i ogromnym potencjałem. Dom jest w pełni funkcjonalny, jednakże wymaga remontu według aranżacji nowego właściciela. Idealny dla rodziny ewentualnie pod inwestycję jako dom jednorodzinny lub trzy niezależne mieszkania. Obecny układ domu o całkowitej powierzchni 192 m2 to 8 pokoi, 3 kuchnie i 3 łazienki zlokalizowane na 2 kondygnacjach oraz w dobudówce. Działka o powierzchni 716 m2.

Położenie domu (ulica Lubichowska) stanowi bardzo dobrą lokalizację, z bezpośrednim wyjazdem na drogę asfaltową, wyjściem na chodnik i ścieżkę rowerową. Bliskość centrum miasta, przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, galerii handlowych, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia i aptek.

Dom wybudowany na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, ściany wykonane z cegieł. W całości otynkowany, częściowo podpiwniczony, z płaskim dachem pokrytym papą bitumiczną (odnowiona 6 lat temu). Wszystkie media w domu, obecne ogrzewanie etażowe (c.o. oraz c.w.). Podłogi drewniane (płyty lub deski), częściowo pokryte wykładziną PCV. Stolarka okienna dwuszybowa, PCV. Ogród trawiasty z kilkoma drzewami owocowymi, w którym usadowione jest pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz zadaszona wiata mogąca pomieścić 2 samochody.


Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Piotr Bebel, tel.: 728 767 962
piotr@nieruchomosci-apartament.pl
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BEBEL
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.