Na sprzedaż dom przy ulicy Południowej!

lokalizacja: Starogard Gdański

430 000 PLN

2 867 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom przy ulicy Południowej!
Duży dom wolnostojący z ogrodem i ogromnym potencjałem, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Dom jest w pełni funkcjonalny, jednakże wymaga remontu według aranżacji nowego właściciela. Idealny dla rodziny ewentualnie pod inwestycję jako dom jednorodzinny lub niezależne mieszkania. Obecny układ domu o 150 m2, 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki i pomieszczenia gospodarcze oraz balkon zlokalizowane na 2 kondygnacjach. Dom całkowicie podpiwniczony (kotłownia, spiżarnia, skład opału i garaż). Działka o powierzchni 408 m2.
Położenie domu przy ulicy Południowej stanowi bardzo dobrą lokalizację, z dojazdem drogą asfaltową. Bliskość centrum miasta z wszelkimi udogodnieniami z tego wynikającymi.
Dom został całkowicie ocieplony (styropianem), stolarka okienna wymieniona 5 lat temu na PCV. Podłączone media woda, prąd, gaz ziemny. CW z pieca gazowego, CO piec na paliwo stałe w piwnicy.
Podłogi drewniane (płyty lub panele), częściowo pokryte wykładziną PCV. Ogród trawiasty z kilkoma drzewami owocowymi. Oprócz garażu (w piwnicy) na posesji (za ogrodzeniem) miejsca parkingowe na 2 samochody. Przed posesją dodatkowe miejsca parkingowe.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Piotr Bebel, tel.: 728 767 962
piotr@nieruchomosci-apartament.pl
Nieruchomości Apartament Oddział PomorskiKontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PIOTR BEBEL
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.