Dom w górach z dużą działką

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż
850 000 PLN, Pow. 102 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
102 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Szklarska Poręba , Szosa Czeska
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
168764
Powierzchnia działki:
1 080 m2
Cena za m2:
8333.33 PLN
Izabela tel. 504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż domu o powierzchni 102 mkw usytuowanego przy szlaku turystycznym na wodospad Kamieńczyk w malowniczej miejscowości Szklarska Poręba. Miejscowość ulokowana między Karkonoszami a Górami Izerskimi. Tutejsze warunki klimatyczne porównywane są z alpejskimi miejscowościami powyżej 2000 m.
To niewielkie miasteczko wraz z okolicą zachwyca licznymi atrakcjami turystycznymi, tj.: Wodospad Kamieńczyk, Krucze Skały, Krzywe Baszty, Muzeum Mineralogiczne, Złoty Widok, Chybotek (atrakcja dla dzieci), Wodospad Szklarki i wiele innych.
Obecna Szklarska Poręba to ośrodek narciarstwa oraz turystyki rowerowej, górskiej. Atrakcje przyciągają turystów o każdej porze roku.
Wypoczywając w Szklarskiej Porębie można wędrować, jeździć na rowerze, uprawiać narciarstwo zjazdowe i biegowe.

Budynek we wspaniałej lokalizacji blisko Karkonoskiego Parku Narodowego zaledwie 1.5 km od wyciągu narciarskiego, 1,5 km od centrum. W pobliżu liczne szlaki turystyczne w tym prowadzący na Wodospad Kamieńczyk czy na Szrenicę, górę z malowniczym widokiem.

Nieruchomość z dużym potencjałem, dzięki swej lokalizacji może być wspaniałą inwestycją.
Dom nie jest ujęty w spisie konserwatora zabytków.
Duża działka jest częściowo porośnięta drzewami.
W MPZP działka ma oznaczenie MU co oznacza
zabudowa mieszkaniowa i usługowa.

Nieruchomość składa się z :
Parter
- 3 pokoje,
- kuchnia
- łazienka,
- 2 przedpokoi,
- pomieszczenie gospodarcze.
Piętro
- pokój
- poddasze do adaptacji.
Garaż 33 mkw

Nieruchomość wyposażona we wszystkie media (gaz, prąd, woda, kanalizacja) wymaga kapitalnego remontu.

Zapraszam na prezentację IzabelaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail