Dom w mieście z wieloma możliwościami.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
335 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 70 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wągrowiec
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 782606
  • Powierzchnia działki : 1 400 m2
  • Cena za m2 : 4785.71 PLN

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży domu znajdującego się na jednym z osiedli mieszkaniowych miasta. Dom posadowiony jest na dużej, zielonej i ogrodzonej działce - 1400m2, na której oprócz domu jest budynek gospodarczy zaadaptowany na 3 - pokojowe mieszkanie ( możliwość wynajmu lub lokum dla rodziny dwupokoleniowej) oraz drugi, murowany budynek, obecnie służy jako warsztat.
Dom o powierzchni 70 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki. Do domu wchodzi werandą co zwiększa powierzchnię do zagospodarowania. Pod częścią domu jest mała piwniczka. W domu są media, miejski gaz jest w drodze. Nieruchomość wymaga niewielkiego remontu i odświeżenia,ale przystępna cena powinna zainteresować Państwa.
Polecam nieruchomość dla rodzin z dziećmi, dziadkami, każdy znajdzie tu swoje miejsce do zamieszkania. Okolica spokojna, dobrze skomunikowana z innymi częściami Wągrowca.
Czekam na Państwa, proszę dzwonić Joanna 660 244 424

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.