Działka ROD Wągrowiec

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż
159 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 61 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wągrowiec
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 826737
  • Powierzchnia działki : 530 m2
  • Cena za m2 : 2606.56 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki ROD o powierzchni 61m2 w  Wągrowcu. Na powierzchnię mieszkalną składa się;
-parter salon z wyjściem na taras, kuchnia i łazienka
-piętro sypialnia i wc
Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 25m2 ,który można  przerobić na domek gościnny. Działka obsiana trawą, zagospodarowana drzewami ozdobnymi i owocowymi. Do nieruchomości przynależą dwa tarasy, od strony północnej i południowej, z których można korzystać w zależności od pory roku.W salonie znajduje się kominek na jesienno-zimowe dni. Nie ma nic bardziej relaksującego od odpoczynku w wygodnym fotelu i wszechogarniającego ciepła domowego ogniska.
Nieruchomość po kapitalnym remoncie, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Meble zostają w cenie nieruchomości. Biuro posiada klucze od nieruchomości. Zapraszam na prezentację.Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.