Dom z sadem w Dolinie Bobru

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
280 000 PLN , Pow. 66 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wleń
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
886202
Cena za m2:
4 242 PLN
Kasia tel. 504-860-094
Nieruchomości Apartament

Bardzo dobra cena na Dom z działką lub działkę z domem.
Dom NIE jest objęty nadzorem konserwatorskim.

Dom położony na paśmie gór Karkonoszy w DOLINIE BOBRU. Bardzo cicha i spokojna okolica, obok domu przepływa rzeka BÓBR. Miasto Wleń jest bardzo urokliwe, są w niedalekiej okolicy Zamki i Pałace i wiele atrakcji turystycznych. W dolinie bobru można zobaczyć gatunki ptaków których nie widać w żadnym innym miejscu.

100-letni dom dwu piętrowy z piwnicą, w którego skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, piwnica oraz bardzo duży strych z możliwością adaptacji. W domy częściowo wymienione okna na PCV oraz ogrzewanie. Powierzchnia użytkowa domu 66m2, ale można po remoncie zyskać dodatkową przestrzeń. Dom z duszą i ukrytym pokojem :) do którego prowadzą dwa wyjścia.

Dom od stony południowej, bardzo słoneczny. Do domu przynależy garaż oraz  budynek gospodarczy i budynek w którym trzymano gołębie. 

Działka przy domu ma 3700m2, działka rolna z pięknym starym sadem. W sadzie rosną drzewa owocowe, między innymi stare odmiany jabłoni, orzech. 

Polecam i zapraszam na prezentację !!!Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail