Działka ROD nad jeziorem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
165 000 PLN, Pow. 350 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
350 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wolice
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
126318
Cena za m2:
471.43 PLN
TEL: 696-909-402

DZIAŁKA REKREACYJNA NA RODZINNYCH OGRODACH DZIAŁKOWYCH "MAGNOLIA" !!!


Działka o powierzchni 350m2 z domkiem murowanym 120m2 składa się z:
- salonu
- kuchni
- łazienki z WC
- dwie sypialnie
- dwa duże tarasy
- garaż
- pomieszczenie gospodarcze

woda sezonowo, prąd cały rok

Działka usytuowana jest w pięknej okolicy w sąsiedztwie lasu i jeziora. Do ogródków działkowych należy prywatna plaża z pomostem, a terenie ogrodu znajdują się również boiska do piłki nożnej , koszykówki i tenisa.

CENA DO NEGOCJACJI !

Polecam i zapraszam na prezentacje
Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości Apartament
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail