Top Lokalizacja!/Ogród!/Garaż!

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
590 000 PLN, Pow. 121 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
121 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wołów
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
609991
Powierzchnia działki:
464 m2
Cena za m2:
4 876 PLN
Opiekun oferty
Agnieszka 797231625
Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na skraju parku przy ulicy Marii Konopnickiej w Wołowie.
Nieruchomość prezentuje się nowocześnie, wykończenie zewnętrzne odpowiada aktualnym trendom architektonicznym. Uwagę zwracają duże przeszklenia, które wspaniale otwierają wnętrze na widok zewnętrzny, wprowadzając dużą ilość naturalnego światła. W każdym segmencie przewidziano jednostanowiskowy garaż, wejście główne zyskało praktyczne zadaszenie, poprzez wysunięty nad nim ryzalit. W strefie dziennej na parterze przewidziano wygodną przestrzeń wypoczynkową, salon łączy się z jadalnią oraz aneksem kuchennym, którego granicę wyznacza długi półwysep. Dzięki odpowiedniej organizacji powierzchni mamy tutaj dodatkowe miejsce do spożywania posiłków, a także  podręczną spiżarnię. W optymalny sposób zagospodarowano przestrzeń holu, gdzie można zamontować wiele pojemnych szaf, które pomieszczą ubrania i domowe sprzęty. Na parterze mieszkańcy dysponują także toaletą, a z wiatrołapu mają dostęp do kotłowni z funkcją pralni oraz jednostanowiskowego garażu. Garaż posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu. Na poddaszu przestronności dodaje wysoka ścianka kolankowa i w pełni przeszklone ściany szczytowe. W strefie nocnej zaprojektowano sypialnię rodziców , dwa pokoje dzieci, ogólnodostępną łazienkę.

Standard wykończeń:

- ściany z gazobetonu
- styropian 20 cm
- ogrzewanie podłogowe w całym domu
- kocioł kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania
- okna 3-szybowe, z zewnętrznymi roletami elektrycznymi ( parter )
- przesuwne drzwi tarasowe
- drzwi antywłamaniowe
- pokrycie dachu - blacha na rąbek
- schody żelbetowe
- automatyczna brama garażowa
- droga wewnętrzna, podjazdy oraz tarasy wykonane z kostki
- zagospodarowane ogrody
- ogrodzone posesje.

Zapraszam

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail