Dom Fabryczna, Leśnica z malowniczym ogrodem!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 790 000 PLN, Pow. 437,27 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
437,27 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Wrocław Leśnica
Rok budowy:
1997
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
756771
Powierzchnia działki:
730 m2
Cena za m2:
4093.58 PLN
Oferta w naszym biurze to dom o pow. 434 mkw, położony na działce o pow. 730 mkw, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Leśnica (Fabryczna).
Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny wielopokoleniowej, na dalszą inwestycję czy na usługi, jak dotychczas.
W ogrodzie znajdują się stare drzewa, które nadają miejscu uroku.
W przyziemiu na podłogach lastrico ( świeżo wyszlifowane i wypolerowane). Na parterze kafle, na I piętrze, na które prowadzą solidne, dębowe schody,  a na podłogach jest wysokiej klasy parkiet dębowy.
Okna drewniane.
Budynek dotychczas wykorzystywany na cele usługowe, w przyziemiu znajduje się serwerownia, a w całym budynku rozprowadzone jest okablowanie komputerowe ( schowane estetycznie w listwach).
W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy. Przed domem można zaparkować pięć samochodów klasy SUV lub nawet 6 małych.
W przyziemiu znajdują się:
- hol,serwerownia, kotłownia ( piec viessmann), łazienka, korytarz, pomieszczenie dodatkowe z licznikami ( liczniki osobne na część mieszkalna i biuro), korytarz, pokój z lustrem weneckim, magazyn, oraz dwa pomieszczenia posiadające łącznie ok. 80 m2 powierzchni.
Na parterze znajdują się:
- hall wejściowy, kuchnia, łazienka, 3 pokoje, toaleta, pomieszczenie wykorzystywane na sekretariat oraz tzw. gabinet dla prezesa.
Na I piętrze znajdują się:
- 2 pokoje, toaleta, sala konferencyjna, dział handlowy, antresola, korytarz.

Dom wyposażony w wysokiej klasy włoskie meble biurowe.
Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta!

Zapraszam na prezentację.

Joanna Kozar-Kriger
tel. kom. 798 857 382Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail