Wrocław

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 140 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Wrocław Marszowice
  • Rok budowy : 2012
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 922715
  • Powierzchnia działki : 600 m2
  • Cena za m2 : 7707.14 PLNPolecam do sprzedania bardzo stylowy dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu. . Osiedle z pełną infrastrukturą przy lesie Mokrzańskim , ze sklepami, placami zabaw, chodnikami, oświetleniem, przystankiem komunikacji miejskiej itd. Nie ma takiego drugiego osiedla na taką skalę we Wrocławiu. To główny atut tego domu.

Dom 140m2 + dodatkowo ponad 70m2 przestrzeni na przechowywanie. 2 miejsca postojowe (można zaparkować więcej aut jednocześnie) plus garaż.Parter: garaż jednostanowiskowy, wiatrołap, salon z jadalnią, kuchnia, toaleta ze schowkiem.

Piętro: duża łazienka, pralnia, 3 sypialnie (dwie duże, jedna mniejsza)

Poddasze nieużytkowe: strych z miejscem na przechowywanie.

Ogród: działka prawie 600m2 z dużymi nasadzeniami, pod opieką ogrodnika, taras z drewna egzotycznego oraz drewutnia z miejscem na przechowywanie sprzętu ogrodowego.

W kuchni lodówkozamrażarka, płyta gazowa, okap, piekarnik elektryczny, zmywarka, w kotłowni na górze pralka. Ogrzewanie na gaz miejski na piec kondensacyjny dwufunkcyjny, w łazience dodatkowo mata elektryczna. Kanalizacja miejska. Internet światłowodowy. Niskie koszty utrzymania. Dom jest pod stałym nadzorem firmy ochroniarskiej z pełnym alarmem i kilkoma dodatkowymi zabezpieczeniami.
Cena domu zawiera pełne umeblowanie tak jak na zdjęciach, ze wszystkimi sprzętami, zabierane są tylko rzeczy osobiste i małe AGD.

Dom nie jest obciążony hipoteką, dostępny od zaraz.

Zapraszam.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.