Gotowy Dom z Basenem! Tylko 10 km od Rynku.

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
1 599 000 PLN , Pow. 138 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
138 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wrocław Maślice , Iławska
Rok budowy:
1998
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
581330
Powierzchnia działki:
430 m2
Cena za m2:
11 587 PLN
Agnieszka tel: 504 268 564
" Nieruchomości - Apartament "


Gorąco polecam  nieruchomość klasy Premium  która znajduje się na kameralnym osiedlu na Maślicach. Skrajny szereg  jest otoczony ogrodem, który można podziwiać z obszernego tarasu. Powierzchnia ponad 138 m2 daje wiele możliwości urządzenia niezależnych stref dziennej, do pracy, wypoczynku i rozrywki.


 W pobliżu Maślic znajdują się atrakcyjne tereny leśne: Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński, a także największy, bo aż kilkuset hektarowy Las Mokrzański. Dzięki bliskości wyżej wymienionych terenów zielonych oraz korzystnym kierunkom wiatru (zachodni i południowy) mieszkańcy osiedla oddychają wyjątkowo czystym, dobrze natlenionym oraz pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem.

 

W najbliższej okolicy można znaleźć szkołę podstawową, liczne przedszkola, sklepy ogólno-spożywcze, supermarket Lidl oraz wszystkie niezbędne usługi. Z tej enklawy spokoju i relaksu w 15 minut dojedziemy do samego rynku we Wrocławiu.
Do lotniska Strachowice dojazd w 10 min samochodem.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Parter:

Wydzielona kuchnia, jadalnia oraz obszerny salon z kominkiem i wyjściem na  taras   oraz niesamowitym widokiem na ogród z basenem uzupełniają elegancka łazienka. Na paterze znajduje się garaż, wiatrołap oraz kotłownia.

Piętro:

 Dwie sypialnie dodatkowy  pokój - biblioteka z wyjściem na taras oraz pokój  kąpielowy możliwość własnej aranżacji oraz duże poddasze użytkowe.

Wnętrze domu jest utrzymane w stylu klasycznym, wzbogaconym o eleganckie detale.
Ogromna przestrzeń nieruchomości otwiera przed nowymi właścicielami wiele możliwości aranżacyjnych, odpowiadających ich potrzebom rodzinnym i upodobaniom.

Zapraszam do kontaktu.
____________________


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail