Dom w stylu glamour!

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1 100 000 PLN, Pow. 170,60 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
170,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Zielonka , Pistacjowa
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
930261
Powierzchnia działki:
442 m2
Cena za m2:
6447.83 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej.
Nieruchomość położona jest w na nowo powstałym osiedlu domów w Zielonce, przy ul.Pistacjowej.
Dom został wybudowany wg projektu w Klematisach II i wykonany z wysokiej klasy materiałów. projekt domu został skorygowany o pomieszczenie kuchenne. Z pomieszczeń przeznaczonych na garaż zbudowano aneks kuchenny z wyspą, z która następnie połączona jest z salonem, jadalnią oraz holem.
Na wyspie w blancie zamontowano płytę indukcyjną, wysuwany pochłaniacz powietrza,wysuwane gniazdka oraz zlewozmywak. Zadbano o każdy szczegół tak, aby nieużywany mógł być estetycznie schowany.
Wykończenie zaprojektowane w stylu czarno-biały glamour. Wytworny styl nadaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Ze szczególnym dbałością dopracowano każdy detal. Złote elementy ocieplają pomieszczenia nadając ekskluzywności.
Oferta dotyczy domu wraz z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem widocznym na zdjęciach.
Z uwagi na fakt, iż dom został w tym roku ostatecznie wykończony, do wykonania pozostało jeszcze tylko zadaszenie nad tarasem.

W ogrodzie został zamontowany system nawadniający czerpiący wodę z własnej studni.
Meble ogrodowe mają w stole wbudowane ognisko. W chłodne wieczory ogrzewa i nadaje klimatu.

Systemy zabezpieczające dom to rolety elektrycznie opuszczane, alarm, monitoring.
Brama na pilota.
Nieruchomość ogrzewana gazowym piecem 2-funkcyjnym.

Zapraszam do kontaktu!
Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Arletta Jakobsen
500450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail