Żnin

Dom na sprzedaż
1 334 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 380 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 10
  • Lokalizacja : Żnin
  • Rok budowy : 1990
  • Numer oferty : 811738
  • Powierzchnia działki : 1 500 m2
  • Cena za m2 : 2 668 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA . Witam wszystkich zainteresowanych . Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni mieszkalnej 380 m2 na działce o powierzchni 1500 m2 w Bożejewiczkach . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy . Dojazd drogą utwardzoną , wyłożona jest kostka brukowa przed domem . Na powierzchnie mieszkalną składa się 10 pokoi , 4 łazienki , kuchnie i korytarze . Bardzo wysoki standard wykonczenia . Budynek zbudowany jest z suporeksu , ocieplony styropianem i wykonczony pieknym klinkierem . Ogrzewanie - ekogroszek jak i olej opałowy . Okna PCV , wykończenie w wewnątrz - tynki szlachetne , podłogi - panele i płytki podłogowe . Dach wykonczony jest dachówką ceramiczną . Wszystko z bardzo dobrego materiału . Przed domem liczne nasadzenia - drzewa i krzewy . Cała nieruchomość jest wykonczona w dobrym guscie . Pomagam bezpłatnie w załatwianiu wszystkich formalności związanych z zakupem danej nieruchomosci . Zapraszam na prezentacje i gorąco polecam. Kontakt Ewa 696-909-403
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Zapraszamy.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.