Dom z dużym ogrodem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 150 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Żnin , Powstańców Wielkopolskich
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 484017
  • Powierzchnia działki : 2 682 m2
  • Cena za m2 : 2 660 PLN

Kontakt Darek 798-857-383.

Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Żninie o powierzchni użytkowej około 136m2, na działce o powierzchni 2682m2. Na powierzchnię mieszkalną składa się: 5 pokoi, kuchnia , łazienka, przedpokój, wiatrołap. Okna PCV, na podłogach w pokojach panele oraz częściowo deska podłogowa, w kuchni, przedpokoju i łazience płytki. Dom ocieplony styropianem o gr.10cm i ogrzewany nowoczesnym piecem węglowym z 2019r. Do nieruchomości przynależy budynek gospodarczy. Działka obsadzona drzewami owocowymi i krzewami ozdobnymi. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, blisko do sklepów, w pobliżu jeziora. Dobry dojazd drogą asfaltową. Dostępność w zależności od potrzeby kupującego, do uzgodnienia.

Powierzchnia pomieszczeń:
Piętro:
- salon 33,5m2
- pokój 22,3m2
- pokój 15,7m2

Parter:
- pokój 22,3m2
- pokój 15,8m2
- kuchnia ze spiżarnią 14,5m2
- łazienka 4,85m2
- przedpokój 7,66 m2
- wiatrołap 7,3m2


Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.