Ładny dom z możliwością działalności gospodarczej

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
450 000 PLN, Pow. 168 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
168 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Żnin
Rok budowy:
1978
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
393067
Powierzchnia działki:
448 m2
Cena za m2:
2678.57 PLN
Oferta tylko w naszym biurze.

Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Żninie o powierzchni około 168m2, na działce o powierzchni 448m2. Budynek to tzw. wysoki parter.Powierzchnia mieszkalna zajmuje parter i piętro domu, ponieważ dolna kondygnacja została zaadaptowana na 3 pokoje, łazienkę z pralnią i kabiną prysznicową ( nie ma problemu, aby przywrócić stan pierwotny). Na wyższą kondygnację prowadzą szerokie i wygodne schody. Znajdują się na niej 3 pokoje, kuchnia, łazienka i obszerny przedpokój. Z pokoju od strony zachodniej - podwórza jest wyjście na balkon. Pomieszczenia w budynku wymagają częściowego remontu i odświeżenia. Dach jest płaski, kryty papą. W ubiegłym roku na dachu została założona nowa papa i wymieniono rynny. Dom posiada odrębny licznik energii elektrycznej, wody oraz niezależne ogrzewanie z miejskiej sieci grzewczej.

Do nieruchomości przynależy ogrzewany budynek, w którym była prowadzona w przeszłości działalność gospodarcza. Jego powierzchnia wynosi  107m2. Jest on przystosowany do prowadzenia różnej działalności gospodarczej.  Pomieszczenia są wysokie i przestronne. Atutem budynku jest: odrębny licznik energii elektrycznej, wody oraz niezależne ogrzewanie z miejskiej sieci grzewczej. Oczywiście znajduje się też całe zaplecze socjalne.

Działka w całości wyłożona kostką brukową i ogrodzona. Szeroka brama wjazdowa na posesję jest przystosowana do wjazdu większych pojazdów. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica. Blisko do sklepów, szkoły, przedszkola. Bardzo dobry dojazd do nowej trasy S 5  bez konieczności przejazdu przez centrum miasta . Natychmiastowa dostępność nieruchomości.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail