Dom pod lasem z widokiem na jezioro

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
299 000 PLN, Pow. 130 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
130 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Żnin
Rok budowy:
2005
Liczba kondygnacji:
0
Numer oferty:
133642
Powierzchnia działki:
960 m2
Cena za m2:
2 300 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu pod lasem z widokiem na jezioro w Kierzkowie. Na powierzchnię mieszkalną składa się; salon z kuchnią, dwa pokoje i łazienka. Istnieje możliwość adaptacji poddasza. Do bryły budynku dobudowany jest garaż jednostanowiskowy, dodatkowo na posesji znajduje się drugi garaż blaszany. Dach pokryty dachówką, nieruchomość ocieplona z położoną elewacją, na oknach zamontowane są okiennice. Dom znajduje się w urokliwym miejscu.
Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail