Dom w Żninie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
399 000 PLN, Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Żnin
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
766939
Powierzchnia działki:
968 m2
Cena za m2:
5 700 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w Żninie o powierzchni 70m2 na działce o powierzchni 968m2. Na powierzchnię mieszkalną składa się;
parter; salon z kuchnią, łazienka i kotłownia
piętro; dwa pokoje i garderoba.
Dom ocieplony, na dachu położona dachówka betonowa, okna typu PCV, na podłogach panele i płytki. Nieruchomość ogrzewana piecem na pellet. Do nieruchomości przynależy budynek gospodarczy o powierzchni około 60m2, który można adoptować na mieszkanie, ( w trakcie przekształcana ) i garaż blaszany. Na powierzchnię mieszkalną budynku gospodarczego składa się; parter; jedno duże pomieszczenie z możliwością zrobienia aneksu kuchennego i łazienki. Natomiast na piętrze znajduje się jeden duży pokój. Nieruchomość w całości ogrodzona. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu znajdują się; szpital, przechodnie, markety, szkoła, przedszkole. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail