Dom na wynajem

Dom (Wolnostojący) na wynajem
1 000 PLN, Pow. 180 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
180 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Żnin
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
145569
Powierzchnia działki:
900 m2
Cena za m2:
5.56 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu domu ( stan deweloperski) w Żninie na działce o powierzchni 900m2. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji z oddzielnymi wejściami. Budynek może być przeznaczony na dwa mieszkania,lub gabinety lekarskie, biura itp. Największym atutem nieruchomości jest budowa w systemie pasywnym, wystawa południowa, oraz możliwość dowolnego podziału i wykończenia wnętrz. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail