Rewelacyjna lokalizacja- centrum Białych Błot

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
260 000 PLN , Pow. 875 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
875 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Białe Błota
Numer oferty:
664548
Cena za m2:
297 PLN
Przedstawiam na sprzedaż działkę mieszkalno-usługową w doskonałej lokalizacji.
Wszędzie blisko, Netto tuż obok, do Urzędu Gminy, poczty to 200m, podobna odległość do Biedronki i innych punktów handlowo-usługowych.
Dojazd droga osiedlowa, utwardzoną.
Media na działce.
Kształt prostokąta.
Zabudowa domów jednorodzinnych.
Teren płaski, porośnięty trawą i krzakami.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail