Działka Borówno

Działka (Budowlana) na sprzedaż
115 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 244 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Borówno
  • Numer oferty : 683760
  • Cena za m2 : 92.44 PLN

Oferta w naszym biurze to działka o pow. ponad 1200 m2, położona w miejscowości Borówno.
Obecnie złożone wniosek o warunki zabudowy.Miejscowość położona nad jeziorem Borówno.
Do miejscowości dojeżdża autobus PKS.

Zapraszam na prezentację
Joanna Kozar-Kriger
tel. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.