TYLKO U NAS!!! OKAZJA

Działka (Budowlana) na sprzedaż
56 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 200 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Bożepole Królewskie
  • Numer oferty : 159983
  • Cena za m2 : 46.67 PLN

BEZPIECZNA PREZENTACJA.! Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !

W sprzedaży działka budowlana w miejscowości Bożepole Królewskie gmina Skarszewy .

W skład nieruchomości wchodzą 2 działki budowlane o powierzchniach 500 m2 i 700 m2 .

Wydane zostały warunki zabudowy.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Dawid Kleinschmidt - Nieruchomości Apartament
tel. 733-855-050
Numer oferty w biurze: 159983

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.