Działka budowlana ok.Brzegu Dolnego

Działka (Budowlana) na sprzedaż
230 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 038 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Brzeg Dolny
  • Numer oferty : 322647
  • Cena za m2 : 112.86 PLN

Izabella 570 097 070
"Apartament Nieruchomości"
do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2038m2 w miejscowości Pysząca w okolicy Brzegu Dolnego. Działka częściowo uzbrojona , przez działkę przebiega podłączenie elektryczne, instalacja wodna oraz możliwość podłączenia do kanalizacji. Działka nie potrzebuje wyznaczenia wjazdu na teren.Przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Atutem działki jest studnia o głębokości 5m.Działka narożna,w kształcie kwadratu o wymiarach ok.44m x 46m.Częściowo zasadzona drzewami iglastymi.Położona w cichej, zielonej okolicy,dookoła zabudowa nowych domków jednorodzinnych.Idealne miejsce na
dom dla rodziny! Odległość do centrum Brzegu Dolnego to zaledwie 3 km.Dojazd do Wrocławia zajmuje tylko 35 minut!
UWAGA:ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE W BRZEGU DOLNYM NA OSIEDLU WARZYŃ !


Zapraszam na prezentację !
Izabella Paprocka/opiekun klienta
tel.570 097 070
nr licencji 25290


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.