Działka w urokliwej wsi Brzyno

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
570 000 PLN, Pow. 10 930 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
10 930 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Brzyno , Łąkowa
Numer oferty:
205932
Cena za m2:
52.15 PLN
Na sprzedaż działka budowlana nad Jeziorem Żarnowieckim w niewielkiej odległości od morza w miejscowości Brzyno przy ulicy Łąkowej, gmina Krokowa, powiat pucki. Działka o powierzchni 1,0930 ha, ok. 400 metrów od przystani turystyczno-żeglarskiej (z toaletami, prysznicami i molo z miejscami cumowniczymi). W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, dojazd drogą asfaltową, a ostatnie 20m utwardzoną, w drodze pełne uzbrojenie - prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód (mapa zasadnicza uzbrojenia terenu do wglądu). We wsi znajduje się sklep spożywczy, a w sąsiednim Wierzchucinie ( 3km ) między innymi: sklepy, bank, restauracja, weterynarz i kościół.

Działka położona jest ok. 9 km od nadmorskiej plaży w miejscowości Białogóra, ok. 30 km od Jastrzębiej Góry i Wejherowa, ok. 33 km od Władysławowa i Pucka, ok. 40 km od Łeby, ok. 50 km od Gdyni.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Krokowa działka znajduje się na terenach : A04MU, A03MU, A02MU ( tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej ), 010KDW1, 025KDW1 ( drogi wewnętrzne ) i A16ZP ( teren zieleni urządzonej ).


Miejsce idealne na pensjonat, dom opieki, stadninę koni, osiedle domków letniskowych itp., malownicza okolica oprócz Jeziora Żarnowieckiego, które jest rajem dla wędkarzy, lasy, rzeka Piaśnica, trasy rowerowe i zapewniony bezpośredni kontakt z naturą.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail