TYLKO U NAS! Zadbana działka ROD z domkiem OKAZJA

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
46 000 PLN, Pow. 386 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
386 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bielice , Aleje Jana Pawła II
Numer oferty:
395649
Cena za m2:
119.17 PLN
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE !

Kontakt do pośrednika - Tomasz  Rodzik - 798 857 342

Na sprzedaż atrakcyjna działka ROD z ocieplonym domkiem drewnianym w Bydgoszczy przy ul. Aleje Jana Pawła II (na przeciwko sklepu "MAKRO") Powierzchnia działki wynosi 386 m2 zaś domku około 35m2.  

Domek składa się z 2 pomieszczeń, kuchni oraz toalety. Pozostaje całość wyposażenia widocznego na zdjęciach prócz ławeczki do ćwiczeń. W cenie również płaski telewizor LCD oraz narzędzia ogrodowe w szopce, w tym kosiarka.

Na działce pozostaje basen, trampolina, stolik z ławkami oraz wszelkie inne ozdoby widoczne na zdjęciach. Z drzew owocowych występuje śliwka i jabłoń 

INFORMACJE DODATKOWE:
- opłata roczna za działkę: około 400 zł
- dach - blachodachówka
- woda - sezonowo 
- szambo
- okna - PCV
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail