DZIAŁKA ROD/OPŁAWIEC/SPRZEDAŻ

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
69 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 314 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Opławiec
  • Numer oferty : 742190
  • Cena za m2 : 219.75 PLN

KONTAKT : Iwona Fryszkowska 666 167 722

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA REKREACYJNA LETNISKOWA Z DOMKIEM DREWNIANYM Z CAŁOROCZNĄ WODĄ I PRĄDEM  ZLOKALIZOWANA W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OPŁAWCU!
POWIERZCHNIA działki - ok. 314 m 2.
DOMEK -ok. 18 m2 , jeden duży pokój . DZIAŁKA LETNISKOWA (brak łazienki i kuchni).
WODA miejska i działkowa .
KANALIZACJA MIEJSKA.
DZIAŁKA bardzo ładnie zagospodarowana ! LICZNE KRZEWY I NASADZENIA ! 

CENA : 69000 zł ( do negocjacji !!!)
POLECAM i zapraszam na prezentację !
Iwona FRYSZKOWSKA
APARTAMENT

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.