Działka w pięknej okolicy jezior !

Działka (Rolna) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 40 024 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Cegielnia
  • Numer oferty : 886215
  • Cena za m2 : 9.99 PLN

Przedstawiam Państwu malowniczą działkę szósta klasa bonitacyjna gleby znajdującą się blisko lasów i  jezior :Gołąbki, Głęboczek, Długie, Wieśniata.
Idealna na proekologiczną inwestycję.
Możliwość zakupu także działki sąsiedniej o powierzchni 9,8936ha.


Zapraszam na prezentacje
Aleksandra Biuro Nieruchomości Apartament
tel. 793414923

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.