Działka rekreacyjna w lesie z mediami

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
99 500 PLN, Pow. 2 818 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 818 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chomiąża Szlachecka
Numer oferty:
749193
Cena za m2:
35.31 PLN
Witam wszystkich zainteresowanych.

       Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej o powierzchni 2818m2 w Chomiąży Szlacheckiej gm. Gąsawa. Działka jest aktualnie porośnięta brzozami i sosnami. Do działki przylega teren leśny. Dojazd drogą asfaltową i następnie  gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. W odległości około 1500m nad jeziorem Chomiąskim znajduje się kąpielisko z dużym pomostem i placem zabaw. Jezioro jest jednym z najczystszych na Pałukach. Działka uzbrojona w prąd i wodę z wywierconej studni.
Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku miasta i szukasz spokoju, to ta działka jest do Ciebie.
Bardzo dobry dojazd z Poznania (85km) i Bydgoszczy (60km) itd.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail