Białe Błota Działka budowlana z MPZP

Działka (Budowlana) na sprzedaż
95 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 303 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Ciele , Ułańska
  • Numer oferty : 832114
  • Cena za m2 : 72.91 PLN

Kontakt Darek 798-857-383.
Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w Cielu o powierzchni 1303m2 (nr 77/4). Działka jest położona przy drodze gminnej, odchodzącej od ul. Ułańskiej. Lokalizacja blisko stadniny przy wybiegach dla koni, co pozwala na bieżący kontakt z naturą. Przez działkę, ani przy niej nie przebiega linia wysokiego napięcia.
Blisko las, a do granic administracyjnych Bydgoszczy 6km (szybki dojazd przez Trzciniec, pozwalający ominąć korki na głównej drodze Białe Błota-Bydgoszcz). Działka jest przeznaczona w MPZP na cele mieszkaniowe lub mieszkaniowo-usługowe (usługi nieuciążliwe). Prąd i woda w drodze  nieopodal działki, łącze telefoniczne przy granicy, gaz w odległości ok. 200m od działki (gmina na bieżąco rozbudowuje sieć gazową). Kształt działki zbliżony do prostokąta.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.