Działka 2600 m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
180 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 616 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Dąbrówka Nowa
  • Numer oferty : 968581
  • Cena za m2 : 68.81 PLN

Zapraszam do KONTAKTU: 536-366-898

Działka budowlana o wielkości 2616 m2
, umiejscowiona pomiędzy nowopowstałymi domami jednorodzinnymi. Jest w kształcie  prostokąta, płaska i doskonale usytuowana względem kierunków świata.

Media w drodze przy działce! Woda, prąd oraz gaz..
Nieruchomość posiada ciekawy potencjał ... zapraszam na prezentację!
536-366-898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.