Dębno, działka rolna w centrum wsi!

Działka (Rolna) na sprzedaż
16 800 PLN , Pow. 560 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
560 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dębno
Numer oferty:
613739
Cena za m2:
30 PLN
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!
Specjalista ds. nieruchomości.
Roma Deka.
tel. 508-332-248

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 560mkw. położona w samym centrum miejscowości Dębno. 

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 13,4m x 42.5m. Grunt płaski, niezabudowany, w tylnej części działki kilka nasadzeń w postaci krzewów i drzew owocowych. Możliwość utworzenia warzywniaka i części  wypoczynkowo - rekreacyjnej.

W MPZP działka oznaczona jako tereny ogrodów przydomowych w budownictwie wielorodzinnym z możliwością wybudowania altany bądź budynku gospodarczego.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail