Działka przemysłowa - Dębogórze Wybudowanie

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
486 115 PLN , Pow. 2 859,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 859,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dębogórze
Numer oferty:
211711
Cena za m2:
170 PLN
Działka przemysłowa idealna pod inwestycję! 
Działka przeznaczona na działalność uciążliwą dla środowiska - usługi, przemysł, składy uciążliwe dla środowiska, np. segregacja odpadów, złomowisko, składy chemii. Ustalony plan zagospodarowania 16 UPS Gmina Kosakowo, dzielnica przemysłowa. Działka posiada wymiary 26x100 m+ 259,50m2 droga. Dojazd do działki ulicą Długą, która docelowo będzie zapewniać połączenie z portem Gdynia. Teren znajduje się w bezpośredniej okolicy Rumi. Działka uzbrojona w prąd i wodę. Teren do utwardzenia i ogrodzenia.

W sąsiedztwie tej działki planowany jest OPAT (obecnie "Via Maris") droga, która ma przebiegać z Gdyni do Władysławowa. Położenie działki na terenie gminnym daje możliwość skorzystania z bezzwrotnych dotacji unijnych np. z projektu LGR RYBY.

Możliwość zakupu sąsiednich działek, gminnych jak i prywatnych.
Oferta bardzo interesująca oraz godna polecenia. Zapraszamy na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Numer oferty w biurze: 211711
Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail