Działki budowlane/inwestycyjne w Żołędowie

Działka (Budowlana) na sprzedaż
350 000 PLN , Pow. 3 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żołędowo
Numer oferty:
644326
Cena za m2:
100 PLN
Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 3500 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Działka znajduję się w Żołędowie gmina Osielsko w kompleksie działek o łacznej powierzchni 5,341 ha, otoczonym lasem. Kompleks ten składa się z10 działek o powierzchni od 3200 m2 do 4000m2. Istnieje możliwość zakupu całego terenu jak i pojedynczych działek w cenie 100zł/m2 brutto. Na. rzeczonych działkach dopuszcza się budowę 83 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej. Gmina planuje w najbliższym czasie wykonanie drogi dojazdowej wraz z całym uzbrojeniem. Zostały wydane warunki odnośnie wykonania przyłączenia do sieci energetycznej oraz wodociągowej.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail