Działki przy lesie pod Bydgoszczą

Działka (Rolna) na sprzedaż
55 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Dobromierz
  • Numer oferty : 156186
  • Cena za m2 : 55 PLN

Kontakt Joanna 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży działek na skraju Puszczy Bydgoskiej lub w niedalekiej odległości od lasu. Działki mają powierzchnię 1000m2, jedna bezpośrednio przy drodze asfaltowej 1302 m2.
Wymienione działki znajdują się we wsi Dobromierz niedaleko Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka.
Oprócz opisanych działek właściciel sprzedaje również 3 inne działki o powierzchni 1000m2 w cenie 75 zł/ m2.
Wszystkie działki posiadają wydane warunki zabudowy.
Piękna,spokojna okolica,a jednocześnie pobliże Bydgoszczy stwarzają bardzo dobre warunki do zamieszkania w Dobromierzu. KORZYSTNA CENA DZIAŁEK ZACHĘCA  DO INWESTYCJI, ZAPRASZAM NA WIEŚ.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.