Działka budowlana Gąbin

Działka (Budowlana) na sprzedaż
149 730 PLN, Pow. 4 278 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 278 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gąbin
Numer oferty:
874940
Cena za m2:
35 PLN
Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 4278 m2 w Gąbinie, niedaleko jeziora. Istnieje możliwość podzielenia działki na mniejsze oraz późniejszą odsprzedaż z zyskiem. Działka płaska umiejscowiona w cichej i spokojnej okolicy blisko jezior. Dzięki powstającej obwodnicy S5 w najbliższym czasie będzie możliwy szybki dojazd do Bydgoszczy.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail