Działka budowlana w dogodnej lokalizacji

Działka (Budowlana) na sprzedaż
80 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 501 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gąsawa
  • Numer oferty : 741017
  • Cena za m2 : 53.30 PLN


Witam wszystkich zainteresowanych.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w Gąsawie o powierzchni 1501m2. Działka jest położona przy drodze gminnej asfaltowej z krótkim dojazdem drogą gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko do szkoły, sklepów, hali sportowej, itd., a jednocześnie pozwala na bieżący kontakt z naturą. Przez działkę, ani przy niej nie przebiegają linie energetyczne. Działka posiada wydane warunki na budowę domu jednorodzinnego, jest doprowadzona woda i kanalizacja. Jest płaska i w kształcie prostokąta.
W odległości zaledwie 9 km od Gąsawy przebiega  droga S 5, która pozwala na szybki dojazd do pobliskich miast tj. Żnina, Gniezna, Poznania, Bydgoszczy i innych. 

Zapraszam na prezentację.

Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.