Działka w sąsiedztwie Parku

Działka (Budowlana) na sprzedaż
829 000 PLN , Pow. 1 382 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 382 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Lipce , Trakt św. Wojciecha
Numer oferty:
441569
Cena za m2:
600 PLN
Jedyna działka budowlana w sąsiedztwie Parku Ferberów, gdzie sąsiedztwem jest las i staw....
Powierzchnia 1382 m2 .
Kształt regularny, działka płaska.
Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, bliźniaka czy nawet restauracji w pięknym miejscu.
Nieruchomość , którą musisz zobaczyć by podjąć decyzję!!!  • Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania numer 1909 karta terenu 008-31.

  • Intensywność zabudowy : minimalnej się nie ustala / maksymalna 0,5

  • Minimalny procent powierzchni biologicznej: 50 %

  • Maksymalny procent zabudowy 25 %

  • Wysokość zabudowy max.8 m.

  • Forma zabudowy - nie ustala się .Działka ma zaopatrzenie w prąd, gaz miejski, wodę i kanalizację miejską, woda opadowa do kanalizacji deszczowej .

Jeśli nie chcesz zrezygnować z życia w mieście, gdzie wszędzie jest blisko praca, szkoła Twoich dzieci, ulubiony salon kosmetyczny żony, centrum handlowe, a jednocześnie wychodząc z domu chcesz czuć świeże powietrze, słyszeć śpiew ptaków i chcesz poranny jogging uprawiać w lesie i obok stawu, to musisz zobaczyć to miejsce !
Tutaj nie będziesz mieć nieznośnych sąsiadów , którzy będą nachodzić za każdym razem gdy odpalisz grilla . Nie będzie zaglądał na podwórko nikt z wysokiego bloku.....ta okolica się nie zmieni!
Żaden developer nie wytnie parku i nie postawi tam nawet osiedla domków, więc możesz być właścicielem JEDYNEJ budowlanej działki w okolicy !

Nie ma drugiej takiej działki !!
Nie ma drugiego takiego miejsca !!

Więcej szczegółów w kontakcie telefonicznym .

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Tomasz Rodzik - Nieruchomości Apartament
tel. 798-857-342

Numer oferty - 441569

Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Nieprawidłowy adres E-mail