Działka ROD z domkiem drewnianym PROWIZJA 0%

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
49 000 PLN, Pow. 302 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
302 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Osowa
Numer oferty:
976107
Cena za m2:
162.25 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 302m2 z domkiem drewnianym w dzielnicy Gdańsk Osowa na ROD "Spółdzielca".

Na działce został postawiony domek drewniany o pow. 14m2 ze strychem i  tarasem. Toaleta znajduje się tuż za domkiem. Domek wyposażony w kuchnie oraz najpotrzebniejsze meble. Na działce występuje wiele drzewek owocowych (maliny, jeżyny, poziomki, trzy jabłonki) oraz krzewów (tuje). 

Brama na teren ogródków działkowych otwierana pilotem. Miejsca parkingowe tuż przy działce. 

Informacje dodatkowe:
Woda - cały rok
Prąd - cały rok 
Okna - drewniane
Dach - blacha Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail