Działka ROD Migowo z 3 letnim domkiem drewnianym

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
69 900 PLN, Pow. 220 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
220 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Piecki-Migowo
Numer oferty:
164454
Cena za m2:
317.73 PLN
Na sprzedaż atrakcyjna działka ROD o pow. 220m2 z ocieplonym domkiem drewnianym o pow. 20m2 na terenie ROD MIGOWO II. 

Działka położona jest w urokliwym miejscu, otoczonym dużą ilością zieleni, z dala od zgiełku miasta. Wymieniono warstwę wierzchnia ziemi 15 cm (czarnoziem) , skarpy umocnione kratką plastikową na całej długości. Płot drewniany, malowany trzykrotnie farbami do drewna Tikkurila. Brama wjazdowa na pilota, miejsce postojowe przy działce. 

Altana o pow. 20m2 została wybudowana 3 lata temu. Pozostały do zrobienia drobne prace wykończeniowe typu zawieszenie lamp, gniazdka elektryczne itp. Domek postawiony został na fundamentach 1,2m głębokości, murowane z bloczków betonowych wraz z ławą fundamentową, podłoga ocieplona styropianem, izolacja pionowa.

KONSTRUKCJA DOMKU:
- szkieletowa o grubości ścian 140mm
- drewno skandynawskie klasy C24
- membrana wiatroizolacyjna 
- ściany wykończone płytą OSB 18mm oraz deską elewacyjną malowaną trzykrotnie farbami do drewna Tikkurila
- okna plastikowe 7 komorowe, dwuszybowe
- drzwi antywłamaniowe z 2 zamkami
- wykończenie ścian wewnętrznych - płyta rigips, szpachlowana, malowana farbami Beckers
- podłoga - panele podłogowe klasy AC4 z listwami przypodłogowymi
- dach - blachodachówka Pruszyński (25 lat gwarancji) wraz z orynnowaniem, ocieplony wełną mineralną


MEDIA:
- prąd - całorocznie 
- woda - sezonowo od kwietnia do października 
- szambo -  atestowane kompozytowe o poj. 2000 litrów

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail