Działka ROD Gdańsk [KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI]

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
50 000 PLN , Pow. 403 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
403 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz Górny
Numer oferty:
275544
Cena za m2:
124 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!!!

Na sprzedaż działka o pow 403m2 na ROD im. Jana Sobieskiego w Gdańsku. 

Na działce znajduje się drewniana altana o pow. 9m2  wraz z tarasem. W budynku są najpotrzebniejsze rzeczy takie jak stół, krzesło czy komoda. Dodatkowo na posesji mamy do dyspozycji pomieszczenie gospodarcze na sprzęt ogrodowy oraz ewentualną toaletę. 

Ogródek jest bardzo zadbany. Na działce znajduje się wiele skalniaków wraz z kwiatami ozdobnymi takimi jak hortensja, liliowiec, azalia czy rododendron. Dodatkowo zostały posadzone różne drzewa owocowe m.in. wiśnia, czereśnia, jabłonie czy grusze. Za pomieszczeniem gospodarczym znajduje się kompostownik, na którym rośnie dynia. 

Dodatkowe informacje:
- woda - sezonowo (maj - październik)
- dach - papa
- ogrodzenie - drewnianePrzed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail