Działka ROD z domkiem murowanym BEZ PROWIZJI!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
45 990 PLN, Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Chwarzno-Wiczlino , Chwarznieńska
Numer oferty:
732916
Cena za m2:
153.30 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 300m2 z domkiem murowanym w dzielnicy Gdynia Chwarzno na ROD "Słoneczny".

Na działce został postawiony domek murowany z tarasem, ocielony styropianem o pow. około 20m2, w całości podpiwniczony.  Domek  zachowany jest w dobrym stanie, wyposażony w kuchnie, toalete oraz najpotrzebniejsze meble. Na działce występuje wiele drzewek oraz krzewów (orzech, jabłoń domowa, borówki amerykańskie).


Dostępnych jest wiele miejsc parkingowych na terenie działek. 


Informacje dodatkowe:
Woda -  sezonowo - od kwietnia do października 
Prąd - cały rok
Ogrzewanie - nowy piec typu koza
Okna - plastikowe 2 letnie 
Dach - papa - wyremontowany 2 lata temu

Opłaty roczne - ok. 500 zł 


Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail